Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Módne trendy prichádzajúcej sezóny (jeseň/zima 2012/2013)
Súbory cookie nám pomáhajú poskytova služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Módne trendy prichádzajúcej sezóny (jeseň/zima 2012/2013)

Denis Basso :  červeno hnedý kožušinový kabátikJeseň je bezosporu tu a spolu s ňou sa napokon dostavilo i ochladenie. A rána sú už poriadne studené! Slnka a svetla si možno ešte chvížočku užijeme, ale potom už príde zima so všetkým, čo k nej patrí. Je najvyšší čas myslie na módu pre novú zimnú sezónu. Na inšpiráciu Vám prinášame zopár hlavných trendov.
 
MÓDNA SILUETA si túto sezónu zachová svoju pohodlnú štíhlos, ktorá vďaka vysoko elastickým materiálom niekedy hraničí až s prehnanou priliehavosou. Módnou bude však i opačná tendencia – rustikálne vrstvenie. 
 
PALETA FARIEB bude  bohatá, vedža neutrálnych odtieňov sivých a béžových tónov, tradičnej čiernej a bielej farby, sa objavia teplé farby jesene i chladné zelené, modré a tyrkysové tóny či žahko zastrené farebné pastely. Z módnej scény zatiaž neodchádza ani červená či fialová. Nečakané farebné nuansy dosiahnete vrstvením a prekrývaním. 
 
PLETENINY sú jesennou a zimnou klasikou a budú jednou z hlavných módnych tém aj tentokrát. Niet divu, pleteniny majú výsostné postavenie na poli módy pre svoje nekonečné možnosti, elasticitu, poddajnos, splývavos aj hrejivos. Pletené odevy a doplnky sa  nadchádzajúcu jeseň a zimu objavia vo všetkých podobách. A tak budú jemné elastické typy využité na priliehavé legíny i topy, splývavé džerseje na bohato riasené večerné kreácie a kompaktné pleteniny na púzdrové šaty, saká či peleríny. Aktuálne budú „hrubé“ pletené šaty, pulóvre, vesty, kabátiky či komplety s charakterom ručnej výroby. Novým prvkom budú rôznorodé kombinácie farebných i plastických vzorov skladaných do koláží a aplikácií. A samozrejme sofistikované priliehavé pulóvre i vežké svetre s rolákovým golierom ako súčasti napríklad už zmienených kompletov. 
 
KOŽUŠINY a kožu nevynechá ani táto zima. Povrch z prírodných kožušín budú využíva bolerká, kabátiky i plášte ako aj mnohé doplnky: goliere, boa, rôzne pokrývky hlavy a lemy. Kožušiny sú v súčasnosti rôzne upravované a farbené do neočakávaných tónov. Bohato sa využívajú aj syntetické materiály. Nové technológie dokážu vytvori buď dokonalé napodobeniny alebo celkom nové kreácie. Nároky na kožušiny sa zvyšujú a dnes sa očakáva, že ich hmotnos bude čo najmenšia a údržba čo najjednoduchšia. 
 
RETRO PRVKY budú tiež jedným z hlavných módnych námetov. Pripomenú nám mnohé obdobia minulého storočia formou i výrazom, avšak použitie novodobých materiálov prinesie kvalitatívne odlišné modely. 
Marc Jacobs :  zeleno sivý kamuflážový vzor z kožušiny na klobúku dopĺňa háčkovaný plédLuis Vuitton : krátky  kožúšok v jasnej cyklámenovej farbeJean-Paul Gautiér:  sivý komplet krajkových šiat a krátkeho kabátika z kožušiny s vysokým vlasomVictoria´ s Secret :  šaty-pulóver s rolákom, ktorý môže by i pokrývkou hlavy


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaž nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. Š 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy