Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Miuccia Prada považovala kariéru v móde za ´hlúpu´
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Miuccia Prada považovala kariéru v móde za ´hlúpu´

Talianska návrhárka Miuccia Prada v módnom svete robiť nikdy nechcela a dokonca to považovala za hlúpu voľbu.
 
„Stať sa módnou návrhárkou bola v mojich predstavách najhoršou možnosťou. Považovala som to za hlúpe a konzervatívne. Avšak  v istom momente sa moje štúdium zvrtlo a ukázalo mi, aké môže byť oblečenie krásne a vo mne sa ozval módny inštinkt.“, prezradila Miuccia.
 
Návrhárka tvrdí, že tajomstvom jej úspechu je jej inovatívnosť a originalita, ktoré sa u nej prejavili už v detskom veku.
 
„Vždy som musela prísť s nápadom ako prvá. Táto posadnutosť je i dnes v práci mojím pohonným palivom. Nikdy nerobím veci ako ostatní, chcem sa odlišovať.“, povedala v rozhovore s redaktormi novín Guardian.
 
Miuccia sa obáva, že čoraz rozšírenejším odkupovaním luxusných talianskych značiek cudzincami môže taliansky módny priemysel upadnúť do „druhoradej ligy“.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy