Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Miliónová narodeninová oslava Leonarda DiCapria
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Miliónová narodeninová oslava Leonarda DiCapria

Herec Leonardo DiCaprio nedávno oslavoval  v podniku The Darby v New Yorku svoje 38. narodeniny a za šampanské dohromady zaplatil 3 milióny amerických dolárov.
 
Zdroj pre časopois In Touch Weekly povedal: „On a jeho hostia si kupovali exkluzívne šampanské Armand de Brignac, asi 18 krabíc a ani to ešte nestačilo.“
 
Leonardo a jeho hostia však na oslave pomáhali nazbierať potrebné finančné prostriedky pre americký Červený kríž na pomoc obetiam hurikánu Sandy. 
 
Hostí, medzi ktorými nechýbli ani Beyonce Knowles, Jay-Z, Robert De Niro, Cameron Diaz, Mark Ruffalo, Emma Watson či Miranda Kerr, zabávali naživo do neskorých hodín  Django Reinhardt, Gary Clark Jr. a Eric Lewis.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy