Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Miley Cyrus by s dievčatami v dome nebývala
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Miley Cyrus by s dievčatami v dome nebývala

Pop hviezda Miley Cyrus povedala, že neľutuje, že prišla o potenciálne zážitky z vysokej školy, pretože by sa nehodila do univerzitného dievčenského klubu, ktorý je typický pre americké univerzity.
 
„Určite neľutujem, že som nebola žiadnou súčasťou dievčenského klubu. Nemohla by som bývať v dome plnom žien. Asi by som ich v spánku uškrtila.“, povedala Miley pre časopis OK!
 
20-ročná speváčka, zasnúbená s hercom Liam Hemsworth-om, takisto prezradila, že odkedy sa dala ostrihať a prefarbiť na blond, cíti sa ako úplne nový človek.
 
„Mám pocit, že ľudia teraz pochopili, kto som. Predtým som sa s dlhými vlasmi cítila trochu stratená. Teraz sa cítím modernejšie, uvoľnenejšie. Časť mojich dlhých vlasov boli umelé, takže mi vôbec neprekážalo zbaviť sa ich. Myslím, že príčesky a umelé vlasy aj tak nie sú momentálne v móde.“, povedala Miley.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy