Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Mila Kunis rada varí ukrajinské jedlá
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Mila Kunis rada varí ukrajinské jedlá

Americká herečka, Mila Kunis, prezradila, že jej obľúbeným koníčkom je varenie. Zo všetkého najradšej pripravuje tradičné jedlá z rodnej Ukrajiny pre svojho priateľa, Ashtona Kutchera.

„Varenie zbožňujem. Rada nakupujem čerstvé prísady na trhu, alebo skočím do blízkeho supermarketu, najradšej o polnoci, keď je tam už veľmi málo ľudí a ja si môžem pokojne vyberať medzi regálmi. Najlepšie viem pripraviť ruské jedlá podľa mojej mamy. Narodila som sa na Ukrajine, ale už ako sedemročná som bývala v Los Angeles.“, vraví kuchárska entuziastka Mila.

28-ročná herečka sa spoznala s Ashtonom ešte ako mladá tínedžerka pri filmovaní populárneho seriálu „Tie roky sedemdesiatete“ a dodáva, že na mužovi ju priťahuje „detinský“ zmysel pre humor.

„Samozrejme v určitom momente vášho dospelého života už musíte začať konať zodpovedne, ale podľa mňa človek vnútri pokojne môže ostať tak trochu hravým dieťaťom. Ja taká som, tak prečo by muž nemohol byť taký tiež?“, povedala Mila pre britský magazín More!:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy