Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Mena Suvari preferuje „klasiku“
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Mena Suvari preferuje „klasiku“

Americká herečka Mena Suvari prezradila, že za posledných pár rokov zmenila svoj vkus a dnes siaha skôr po konzervatívnejších modeloch. 
 
„Kedysi som sa obliekala trošku chaoticky. Dnes mám rada klasické, nadčasové oblečenie. Chcem sa obliekať primerane svojmu veku.“, dodala pre časopis People.
 
33-ročná kráska sa už nevie dočkať zimy, keďže si bude môcť obohatiť šatník o nové veci. Niekedy ju však nákupy trochu frustrujú: „Neviem sa nikde v obchodoch dopátrať nejakého skvelého voľného čierneho svetra.“
 
Mena nedávno prezradila i tajomstvo krásnej pleti, ktorým však nie je kozmetika, ale predovšetkým zdravá diéta z čerstvého jedla. „Ľudia niekedy myslia len na to, ako sa vylepšiť zvonku, ale radšej by sa mali  sústrediť na to, čo sa deje vnútri tela.“, dodala.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy