Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Margiela H&M kolekcia unikla na verejnosť
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Margiela H&M kolekcia unikla na verejnosť

Položky z kolekcie Maison Martin Margiela s H&M boli zverejnené na eBayi týždeň predtým, ako by mala doraziť do obchodov. 
 
Nová dizajnérska rada ešte nestihla prísť do obchodov (čo by nemalo byť pred 15. novembrom) a neznámy zdroj už tajne vystavil jednotlivé položky kolekcie na predaj online. 
 
Odporúčané maloobchodné ceny sú na známej aukčnej stránke poriadne nadhodnotené, keďže veľký úspech netrpezlivo očakávanej kolekcie sľubuje neznámemu módnemu páchateľovi slušný zárobok. 
 
Napríklad prešívaný kabát s odporúčanou cenou  179.99 £ je tu momentálne ponúkaný na predaj za viac ako  235 £, zrkadlové legíny za pôvodnú cenu 29.99 £ sú tu k dispozícii za viac ako 65 £ a ponuky na striebornú listovú kabelku sa vyšplhali už na 135 £ (obchodná cena na porovnanie je £34.99).
 
Obcodný reťazec H&M usporiadal v utorok 23.10.12 v New Yorku zahajovaciu párty plnú hviezd a existuje predpoklad, že páchateľ  mohol byť jeden z hostí, ktorí ako jediní mali včasnejší prístup k oblečeniu.  
 
Položky boli na internet zavesené z USA, informovala vogue.co.uk.
 
Predchádzajúce kolekcie, ktoré vzišli zo spolupráce H&M so známymi dizajnérmi(ako napr. S Marni, Versace a Lanvin), boli vypredané v priebehu pár minút po spustení predaja.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy