Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Manolo Blahnik neznáša topánky na platforme
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Manolo Blahnik neznáša topánky na platforme

Slávnemu návrhárovi topánok Manolovi Blahnikovi sa nepáčia topánky na platforme, nech už si ich obuje ktokoľvek. 
 
„Neznášam topánky na platforme. Mladé dievča, ktoré je trochu obézne, si myslí, že ju opticky zúžia a predĺžia, ale v skutočnosti vyzerá divne.“, vyjadril sa Manolo.
 
Manola obľubujú celebrity ako Sarah Jessica Parker a Kylie Minogue. Topánky, ktoré upútajú jeho pozornosť, musia mať nezvyčajný dizajn.
 
„Zbožňujem excentrický štýl topánok, ale žena v nich musí vyzerať pohodlne. Žena, ktorá nedokáže poriadne chodiť v topánkach, ktoré má obuté, okúzľujúco veru nevyzerá.
Hovoriac o svojej minulosti pre noviny The Guardian dodal: „Neustále hľadím vpred a premýšľam o svojich ďalších plánoch, to je moja pohonná látka. Keď sa obzerám späť, som skôr vystrašený ako šťastný. Môj živoť je pre mňa tak trochu záhadou.“


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (1)
erika
4.5.2013

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy