Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Malý detail, veľký rozdiel
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Malý detail, veľký rozdiel

1. Vaše vlasy budú vždy vyzerať prirodzenejšie nielen ak použijete správny produkt, ale hlavne ak ho použijete iba v minimálnom množstve tam, kde to vaše vlasy potrebujú. Takto vlasy zaručene ostanú zdravšie po dlhšiu dobu.

2. Ak je súčasťou vášho strihu aj ofina, určite ste spozorovali, že sa mastí rýchlejšie ako zvyšok vlasov. Namiesto príliš častého umývania všetkých vlasov, čo vlasom veľmi neprospieva, si zopnite vlasy dozadu a umyte si iba ofinu, ktorú si potom vyfúkajte. Hneď budú vaše vlasy vyzerať o stupeň sviežejšie.

3. Dajte svojim vlasom pohov medzi ich pravidelným umývaním. Stačí do nich vstreknúť kondicionér, ktorý sa neoplachuje a nechať ho vo vlasoch pôsobiť. Vaším vlasom sa vráti ich prirodzená štruktúra a pružnosť. Odložte fén nabok a občas ich nechajte uschnúť bez tohto verného pomocníka.

4. Ak si vlasy často vypínate nahor, respektíve si robíte účesy náročnejšie na styling, určite sa vyhýbajte séru do vlasov, inak vám váš výtvor dlho nevydrží. V takomto prípade je vždy najlepší klasický sprej. Ůčes podrží a pred spaním ho jednoducho vyčešete z vlasov.

5. Rýchly spôsob ako dosiahnuť ten populárny, trochu rozstrapatený, „práve som vstala z postele“ štýl účesu, tak obľubovaný takmer všetkými kalifornskými kráskami zdobiacimi miestne pláže, je vstreknúť do vlhkých vlasov väčšie množstvo slanej vody. Vlasy potom len treba pomačkať a nechať prirodzene uschnúť.

Zuzana Ritchie, Londýn


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy