Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Makeup podľa Kim Kardashian
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Makeup podľa Kim Kardashian

Kim KardashianKim je stelesnením uhladeného, elegantného štýlu, jej vzhľad vždy vyzerá dokonale a nikto nenosí dymové oči s takou lojálnosťou, ako ona. Je pravdou, že jej obrovské, mandľové oči s ešte dlhšími mihálnicami sú jej dôvernými zbraňami, ale to neznamená, že použitím tých správnych štetcov, tieňov a troche zručnosti sa nedá dosiahnuť podobný, ak nie lepší, výsledok.

Najskôr si povedzme základy. Kim Kardashian nenechá nič na náhodu a dokonale zakryje všetky nedostatky pleti, ktoré, verte tomu, má určite aj ona. Trik je v správnom výbere tekutého mejkapu, ktorý dopĺňa vašu farbu pleti, spolu s tekutým korektorom, na zakrytie tmavších kruhov pod očami. Pre oživenie pleti môžete použiť aj podklad pod mejkap, ktorý obsahuje mikročastice odrážajúce svetlo, ak ho už samotný mejkap neobsahuje.

Ak nie ste opálená ako Kim, nezúfajte, váš pomocník bronzer všetko vyrieši. S veľkým štetcom, ale opatrne, aplikujte práškový bronzer na zvýraznenie lícnych kostí, pri spánkoch a kľudne aj dekolte, ak ho budete mať odhalený. Jemne však poprášte spomínané miesta najskôr transparentným púdrom pred aplikáciou bronzera, aby ste sa vyhli amatérskemu, fľakatému vzhľadu.. Na jabĺčka vašich líčok môžete ešte pridať nádych v jemnej ružovej, jej odtieň záleží od farby vašej pleti, či vlasov, takže treba experimentovať.

Pekne tvarované a uhladené obočie s jemným oblúkom dokonale dopĺňa a zároveň zvýrazní akýkoľvek mejkap, takže investujte do kvalitnej ceruzky na obočie, či v kompaktnej, práškovej podobe.

Pery pri výrazných, dymových očiach hrajú vedľajšiu úlohu, nezanedbajte však ich vzhľad a pravidelne používajte balzam na pery, ktorý už len doplňte jemne zafarbeným leskom na pery, buď v telovej farbe, či v ružovkastej, s perleťou.

Nasleduje najpodstatnejšia časť celého procesu, a to dymové oči. Dymové oči majú rôznu podobu a v rôznych farbách, ale Kim je verná klasike, bielym, sivým a čiernym odtieňom farieb očných tieňov. Môžete sa rozhodnúť na celé viečko ako podklad použiť aj krémový očný tieň v telovej, či podobnej farbe, tým sa očné tiene jednoduchšie „prilepia“ na očné viečko. Farby práškových očných tieňov aplikujte menším, plochým štetcom v poradí biela alias najbledšia do vnútorného kútika oka a asi tak v jednej tretine očného viečka, nasleduje sivá, v strede viečka, smerom k vonkajšiemu kútiku oka a ukončite čiernym očným tieňom, v poslednej tretine očného viečka, pričom štetec ťahajte smerom dohora a poza vonkajší kútik oka, ak vám to váš tvar očí dovolí, skoro do mačacieho tvaru, čo pridá na príťažlivosti. V rovnakom poradí mini-štetcom aplikujte tieto farby pozdĺž dolnej časti oka, popri spodných mihálniciach. Ak máte malé oči, vyvarujte sa čiernej ceruzky vo vnútri oka a nakreslite si linku len pozdĺž hornej časti mihalníc a jednej tretiny spodnej časti z vonkajšej strany. Dovnútra môžete práve naopak, použiť bielu ceruzku na oči, ktorá oči zväčší. „Okane“ však môžu smelo orámovať celé oko čiernou ceruzkou, tak, ako Kim. Váš bledý odtieň môžete použiť aj tesne pod obočie a štetcom dokonale vytieňovať, aby splýval s ostatnými farbami na viečku. Zvýrazní to vaše dymové oči ešte viac. Nemusíte sa samozrejme držať iba na 3 základné farby. Experimentujte s rôznymi odtieňmi sivej, či bielej, telovej, vanilkovej, uhľovo-čiernej a v perleťovej, či saténovej textúre. Stačí len dbať na zharmonizovanie týchto farieb dohromady pomocou guľatého, hustého štetca na tieňovanie.

Bodkou za týmto vzhľadom je zopár nanesených vrstiev tej najčernejšej maskary, ale Kim má ešte jednu pomôcku po ruke, a to umelé mihálnice. Individuálne, kútikové, či celé, nič nedodá očiam extra šmrnc, ako efekt hustejších a dlhších mihálnic. V jednom z našich predošlých článkov sa dozviete všetko o ich jednoduchej aplikácii.

Tip: Pri takomto zložitejšom očnom mejkape odporúčame radšej začať očným mejkapom, a až potom aplikovať tekutý mejkap a všetko ostatné. Takto si zvyšky prípadného očného tieňa môžete smelo zotrieť vatovou tyčinkou s trochou krému z tváre a nebudete si tak zotierať už aplikovaný tekutý mejkap.
Autorka: Zuzana Ritchie, Londýn


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (1)
beata
3.5.2012
helooowwwwwwwwww

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy