Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Madonna vzala svoje adoptované deti späť do Malawi
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Madonna vzala svoje adoptované deti späť do Malawi

 

 

Madonna vzala svoje adoptované deti, Mercy James a Davida Banda, prvýkrát po dvoch rokoch na návštevu ich rodnej krajiny. 
 
Speváčka vzala svoje deti do sirotinca v okrese Mchinki, kde David pred adopciou vyrastal.
 
Nie je isté, či sa speváčka plánuje stretnúť s Davidovým biologickým otcom, Yohane Jamesom, avšak strýc Mercy, Peter Baneti, vyjadril túžbu vidieť znovu svoju neter. Povedal: „Nikto mi o návšteve Madonny nič nepovedal. Dúfam, že priviezla Mercy. Rád by som sa s ňou stretol.“
 
Popová hviezda býva v Kumbali Lodge v Lilongwe, kde pobývala už pri svojich predchádzajúcich návštevách. To, či s ňou cestujú i jej ďalšie dve deti Lourdes (16) a Rocco (12), jasné nie je. Zdroj z hotelu uviedol, že pre hostí pripravili 12 izieb. „Všetci hostia, ktorí boli u nás ubytovaní, boli požiadaní, aby vo štvrtok odišli a teraz neubytuvávame žiadnych iných hostí.“ uviedol zdroj. Bývanie v luxusnej chate stojí 100 libier na osobu a noc a chata sa nachádza v idylickej lesnej rezervácii neďaleko od hlavného mesta. 
 
Madonna (54) sľúbila súdu v Malawi pri boji o adopciu Mercy v roku 2009, že jej deti budú svoju vlasť navštevovať každé dva alebo tri roky. Spočiatku bol totiž s adopciou problém, keďže speváčka nežila v zemi po dobu minimálne dvoch rokov pred podaním žiadosti o adopciu.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy