Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Look týždňa: Výrazná Diane Kruger
Súbory cookie nám pomáhajú poskytova služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Look týždňa: Výrazná Diane Kruger

Na Fox Summer TCA All-Star party predviedla herečka Diane Kruger šaty od Maria Schwaba, výrazné líčenie a prirodzený účes. "Neposlušné" vlny, hrubá tekutá očná linka a výrazne červené pery podčiarkli herečkinu nežnú krásu a samotný outfit priviedli k dokonalosti.

 

                                      

 

Dianine líčenie skopírujete jednoducho:

1. Bezchybná ple

Všimnite si, že Dianina ple je bezchybná a zamatovo jemná. Začniet preto i vy líčenie nanesením obžúbeného make-upu na zmatnenie a zjednotenie pleti.

2. Žiarivé oči

Herečkine oči žiaria aj vďaka starému dobrému vizážistickému triku, ktorým je nanesenie svetlého lesklého tieňa do vnútorného kútika očí. Táto technika dodáva očiam mäkkos a jemnos a tak vyvažuje tmavú linku a hrubo nalíčené riasy.

3. Výrazné pery

Tentokrát siahnite po skutočne výrazne červenej farbe rúžu. Bude to stᝠza to!:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaž nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. Š 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy