Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Look týždňa: Romantická Bella Thorne
Súbory cookie nám pomáhajú poskytova služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Look týždňa: Romantická Bella Thorne

Šesnásročná herečka vyzerala na nakrúcaní interview pre "Extra" nádherne, svojím dievčensky prirodzeným zjavom si nás úplne podmanila. Jemné vlny ozdobila hravými vrkôčikmi, čím získala romantický a uvožnený vzhžad pripomínajúci múzu renesančných maliarov. Jednoduchý, vežmi milý účes, ktorým nič nepokazíte.

V duchu hesla "v jednoduchosti je krása" sa niesol aj herečkin nenásilný a prirodzený make-up, ktorý stojí na bezchybnej pleti rozžiarenej ružovými líčkami a lesklými perami.

 

Nalíčte sa ako Bella s našou obžúbenou kozmetikou E.l.f.

 

Bezchybná a žiarivá ple

Akékožvek nedostatky žahko zakryjete make-upom Flawless Finish, ktorý ple zjednotí a zároveň ju zmatní. Je žahký, krémový, neobsahuje olejové zložky a tak sa vyhnete nežiadúcemu upchávaniu pórov. Bonusom navyše je príjemná vôňa a ochranný faktor.

 

Ružové líčka a zdravý, svieži vzhžad žahko vytvoríte s lícenkou Blush - Pink Passion.

 

 

Dlhé riasy

Na riasy naneste čiernu Predlžujúcu riasenku

 


Lesklé pery

Pery ako Bella budete ma vďaka lesku na pery Hypershine, ktorý pomocou unikátnej technológie "mirror shine" odráža svetlo a vytvára dojem extra lesklých a šavnatých pier.

 

 


 


 


 

 

 :) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaž nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. Š 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy