Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Look týždňa: Pastelová Emma Watson
Súbory cookie nám pomáhajú poskytova služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Look týždňa: Pastelová Emma Watson

To, že sú pastely túto jar trendy, už vieme. No Emme Watson sa podarilo ukáza, že sú hodné aj červeného koberca, a že s nimi možno vyzera dokonca aj zrelo žensky a príažlivo.

 

Na festivalovej premiére filmu Boulevard sa Emma odela do pastelov celá. Asymetrický pastelovoružový top od Narcisa Rodrigueza zladila s rovnakým odtieňom topánok aj pier a tie doplnila sotva viditežnými mäkkými ružovými očnými tieňmi. Bezchybnú ple rozjasnila jemne zvýraznenými ružovými líčkami a čelom. Jej nádherný prirodzený zjav podčiarkli rovné, zdravé, vožne rozpustené vlasy.

 

S matnou pastelovoružovou na perách sa predviedla aj Mischa Barton a Ashley Greene. Pastelové inšpirácie, ale aj mnoho ďalších nájdete v našej galérii.

 

 

 

 :) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaž nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. Š 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy