Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Lindsay Lohan žaluje módnu značku
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Lindsay Lohan žaluje módnu značku

Herečka Lindsay Lohan pravdepodobne podá žalobu na svoju bývalú módnu značku 6126. Tvrdí, že na označenie „6126“  má autorské právo. 
 
Herečka filmu Liz & Dick (Liz & Dick, 2012), ktorá spolu so svojou obchodnou partnerkou Kristy Kaylor založila značku 6126 v roku 2008, pravdepodobne podá žalobu o vlastnícke práva na značku. 
 
Lindsay (26 let) vybrala numerologický názov značky, ktorá se špecializuje na legíny navrhnuté priamo herečkou, podľa dátumu narodenia jej idolu Marilyn Monroe (1. června 1926) a tvrdí, že má naň autorské právo. Očakáva sa teda, že Lindsayin právnik, Perry Wander, podá na federálnom súde žalobu. 
 
Nie je to prvýkrát, kedy sa značka, ktorá je od roku 2010 neaktívna, dostala do právnych obtiaží. V roku 2010 podal na 6126 žalobu fotograf Nathan Scott, ktorému údajne Lindsay sľúbila 1 procento podielu v spoločnosti výmenou za nafotenie propagačných snímok. 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy