Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Lindsay Lohan chce hrať v seriáli o svojom bláznivom živote
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Lindsay Lohan chce hrať v seriáli o svojom bláznivom živote

Lindsay Lohan by rada vzkriesila svoju hereckú kariéru, keďže jej posledný film „Liz & Dick“, kde stelesnila Elizabeth Taylor sa stretol so zmiešanými ohlasmi.
 
Nemenovaný zdroj pre webstránku RadarOnline.com prezradil, že to bol práve Charlie Sheen, ktorý vložil tento nápad Lindsay do hlavy: „Lindsay sa vyjadrila, že by to bol perfektný spôsob, ako oživiť svoju hereckú kariéru a prostredníctvom komédie by to bolo zrejme najpohodlnejšie. Charlie povedal Lindsay, že je to skvelý spôsob, ako zarobiť veľa peňazí a zároveň vzkriesiť svoju kariéru.“
 
Charlie a Lindsay sa stretli na nakrácaní filmu Scary Movie 5 v septembri. Herec údajne nedávno pomohol Lindsay splatiť jej daňový dlh v hodnote 100-tisíc dolárov. 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy