Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Leto, festivaly a trend umelých mihalníc
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Leto, festivaly a trend umelých mihalníc

Umelé mihalniceFestivalový maratón sa opäť blíži spolu s prichádzajúcim letom a v neposlednom čase je možné spozorovať, že festivalové základne sa premenili na neoficiálne módne prehliadky individuálneho štýlu. Z barcelonského Sonaru, cez britské Glastonbury a Bestival až po kalifornský Coachella festival, aj gumáky už majú svoje špeciálne módne postavenie.

Celebrity ako Rihanna, Paris Hilton, Kim Kardashian, Cheryl Cole – zoznam je nekonečný - však vedia, ako sa zviditeľniť aj uprostred nás, smrteľníkov, na masových podujatiach, avšak nemáme na mysli VIP vstupenku, ale rafinovane aplikované umelé mihalnice.

Súčasný trh nás priam rozmaznáva rozmanitosťou umelých rias a záleží len na vás, či dáte prednosť klasickým, čiernym, či individuálnym, alebo či oceníte snahy niektorých výrobcov a svoj zvyčajný mejkap oživíte umelými mihalnicami z farebných pierok, či zdobené drobnými striebornými kamienkami alebo mihalnice neónovo-ružovej farby v extrémnej dlžke.

Prvá aplikácia vyžaduje iba trošku trpezlivosti, ale druhýkrát už ste profík. Ako na to?

Uistite sa, ze držíte medzi prstami ľavú časť mihalníc pre ľavé oko a pravú časť pre pravé oko. Naneste malú vrstvu priloženého, špeciálneho lepidla na okraj umelých rias a chvíľu počkajte, pokiaľ sa lep na umelých riasach usadí, a potom ich opatrne priložte k vaším vlastným mihalniciam, čo najbližšie. Uistite sa, že umelé mihalnice sedia navrchu vašich a nie sú prilepené na očnom viečku príliš vysoko. Špeciálne lepidlo umožňuje, že umelé riasy môžete pohybovať, pokiaľ nie sú perfektne umiestnené, môžete si aj pomôcť aj pinzetou. Nakoniec pritlačte umelé riasy k vašim a po chviľke otvorte oči a presvedčte sa, že umelé mihalnice držia z každej strany.

Prvý pocit môže byť skutočne nezvyčajný, ale o pár minút úplne zabudnete, že ste vypomohli na zvodnému imidžu touto geniálnou pomôckou.

Tip: Ak sú umelé mihalnice príliš dlhé, zostrihnite si ich nožničkami do vyžadovanej dĺžky, ak ste zvolili klasické, čierne a chcete, aby pôsobili čo najprirodzenejšie. Nezabudnite najskôr naniesť maskaru, umelé riasy sú konečná bodka za vaším lookom.

Autorka: Zuzana Ritchie, Londýn, foto: profimedia.cz a archív autorky


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy