Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Letná siréna
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Letná siréna

Všetky máme osvedčenú make-upovú rutinu, na ktorej lipneme, avšak to, čo funguje v chladných mesiacoch, sa počas letných horúčav môže ľahko roztopiť a vyzerať skutočne nedobre. Ani v lete nerobte kompromisy a inšpirujte sa nasledovnými tipmi na obmenu skrášľovacieho rituálu.
 
Letná tvárenka a bronzér
 
Púdrové tvárenky a bronzéry často obsahujú trblietavé čiastočky a tak by ste mohli v silnom slnečnom svetle príliš ligotať. Vyberte si radšej matné varianty a textúry odolné voči zmazaniu ako napríklad  gély, fixky a krémové tyčinky odolné voči roztopeniu. 
 
Letná pokožka
 
Silný make-up sa v horúcich dňoch a najmä počas slnenia stáva veľkým bremenom a  nadbytočnosťou. Nedokonalosti ukryte korektorom či očným rozjasňovačom a pre zdravý vzhľad použite ľahko tónovaný hydratačný krém, BB krém alebo CC krém.  
 
Letné oči
 
Vhodné sú všetky teplé letné odtiene. Nemusíte zrádzať vaše obľúbené farby, dôležité však je to, aby vám vydržali na pláži až do západu slnka. Či už sa rozhodnete pre veľmi výrazné alebo jemné odtiene, nezabudnite pod ne naniesť vodeodolnú bázu. Ak chcete oči ešte viac zvýrazniť, naneste vodeodolnú očnú linku neutrálnej farby, prípadne farby očných tieňov.  Namiesto bázy môžete použiť aj krémové očné tiene!
 
Letné pery
 
Fixka a lak na pery sú módnymi pojmami, ktoré si toto leto treba osvojiť. Obsahujú vosk a sú najlepšou zárukou trvácnosti. Ak sa však nedokážete ani v lete rozlúčiť so svojím obľúbeným rúžom, naneste  na pery najskôr ceruzku telovej farby (alebo prirodzenej farby vašich pier). Následne naneste rúž, vysušte papierovou vreckovkou a poprášte transparentným púdrom. Rúž sa vám zaručene odvďačí dlhou trvácnosťou.
 
Top Tip: Naneste najskôr fixku na pery, na ňu obľúbený rúž a vysušte. Zdvojnásobíte účinok!
 
Foto: profimedia.cz


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy