Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín ·  Leighton Meester randí s Adamom Brodym
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

 Leighton Meester randí s Adamom Brodym

Leighton Meester a Adam Brody spolu randia už niekoľko týždňov a pred nedávnom boli videní ako sa objímajú a smejú v County Museum of Art v Los Angeles.
 
Pár, ktorý hral v romantickej komédii Pomaranče (The Oranges, 2011), vraj vídajú spolu už niekoľko týždňov. Zasvätený zdroj prezradil: „Vždy sú k sebe veľmi priateľskí a milí.“
 
Leighton a Adam na začiatku tohto roka spolu tiež cestovali do Bangkoku, kde ich zazreli v hoteli Siam Kempinski v thajskom hlavnom meste.
 
Adam ešte nedávno chodil s 34-ročnou režisérkou Lorene Scafaria, ktorá režírovala napríklad  film Hľadám priateľa pre koniec sveta (Seeking a Friend for the End of the World, 2012), kým Leighton predtým randila s hercom Aaronem Himelsteinom, známym zo série filmov o agentovi Austinovi Powersovi.
 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy