Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Lea Michele: „Som najšťastnejšie dievča na svete!“
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Lea Michele: „Som najšťastnejšie dievča na svete!“

Hviezda z úspešného seriálu „Glee“, Lea Michele, priznala, že jej priateľ Cory Monteith ju robí tou najšťastnejšou na svete.
 
„Na obdobie pred Corym sa už ani nepamätám. Nikto má nepozná lepšie ako on a najlepšie chápe, čím obaja prechádzame. Cory mi dodáva pocit, že môžem čokoľvek dokázať. Po prvýkrát som spokojná a šťastná, dokonca najšťastnejšia na svete.“, povedala Lea pre americký časopis Marie Claire.
 
Lea takisto prezradila, že jej obľúbenou hviezdou je Kate Hudson, ktorá jej osobne zavolala po tom, čo sa rozniesli nepravdivé informácie, že Lea a Kate si na filmovaní nerozumeli.
 
Kate vtedy Lee povedala: „Práve som to počula a sú to absolútne táraniny. Chcem ti povedať, že si skvelá.“
 
Lea k tomu dodala: „Po tom telefonáte sa u mňa vyšvihla na prvé miesto, bolo to od nej naozaj milé gesto. Povedala som jej: „Mám ťa veľmi rada a obdivujem ťa. Ďakujem za ten ľudský moment.“


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy