Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Lauren Conrad miluje pletenie
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Lauren Conrad miluje pletenie

Lauren Conrad je „závislá“ na pletení a pre svojho priateľa už má na nadchádzajúcu zimnú sezónu zhotovené veľké množstvo šálov.
 
TV osobnosť si vychutnáva svoju novú záľubu v pletení šálov najmä pre svojho priateľa Williama Tella a pletenie ju baví natoľko, že má plán zhotoviť ďalšie šály ako darčeky pre priateľov.  „Urobím šál pre každého, je to ako moja nová závislosť.“, prezradila v rozhovore pre People.com. 
 
„ Všetko, čo dokážem upliesť je šál, ale baví ma to natoľko, že ani neviem odložiť ihlice.“
 
Momentálne má v šatníku toľko zimných doplnkov, že netrpezlivo očakáva novú sezónu, aby mohla konečne predviesť svoje nové výtvory. „Neviem sa dočkať zmeny počasia, aby som si konečne mohla nejaké zobrať von.“, pochválila sa Lauren.
 
Pridala i pár štýlových rád na nadchádzajúcu zimu: „Táto sezóna bude celá v znamení textúry, či už pôjde o veľké robustné úplety alebo o koláže kožených kúskov.“ 
 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy