Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Lady Gaga tvrdí, že make-up ženy zbližuje
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Lady Gaga tvrdí, že make-up ženy zbližuje

Popová superhviezda Lady Gaga je presvedčená, že ženy by nemali mať strach z make-upu a tiež by sa nemali báť pozmeniť to, čo sa im na tvári nepozdáva.
 
„Sadnite si pred zrkadlo so všetkými farbami a maľovátkami, či dokonca parochňami, ak ich máte k dispozícii a spýtajte sa sami seba: „Čo sa mi na sebe nepáči?“ Hlboko sa zahľaďte na svoj odraz v zrkadle a jednoducho premaľujte, čo sa vám nepozdáva, pretože na to ten make-up vymysleli. Nikto nie je perfektný a make-up by mal byť zábavou, pri ktorej si ženy môžu povedať: Vieš čo? Nie som dokonalá, ale tento rúž je absolútne božský!“, radí Lady Gaga.
 
Lady Gaga takisto spomenula speváčku Adele, ktorá vraj posadila oblejším ženám latku veľmi vysoko.
 
Pre Stylist vysvetlila: „Naozaj som dosť pribrala. Adele ale stále váži viac ako ja a pritom ju nikto nekritizuje, tak ako mňa. Adele je podľa mňa skvelá a jej sebadôvera je naozaj inšpirujúca.“


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy