Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Lady Gaga otvorila v Londýne prehliadku Philipa Treacyho
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Lady Gaga otvorila v Londýne prehliadku Philipa Treacyho

Lady Gaga otvorila v nedeľu (16.9.) na londýnskom týždni módy prehliadku Philipa Treacyho.
 
Speváčka tentokrát neočarila svojim vystúpením, ale netradičným a odvážnym doplnkom – kvetinami zdobeným klobúkom. Známy modista v britskom hlavnom meste predviedol svoje modely po viac ako dekáde.
 
Lady Gaga sa návrhárovi odvďačila označením ho za najväčšieho modistu na svete.
 
Zvyšok prehliadky sledovala Gaga z predného radu, kde sedela po boku modelky Kelly Brook a známej herečky zo seriálu Sex v meste – Kim Cattrall.
 
Tracey  - ktorý je známy netradičnými návrhmi klobúkov pre kráľovskú rodinu – využil svoju prehliadku v hlavnom meste po viac ako dekáde, aby vzdal poctu zosnulému kráľovi popu Michaelovi Jacksonovi. Jeden z klobúkov dokonca spodobnil mini lunapark zo spevákovho Neverland-u.
 
Najnovšie modely Treacyho klobúkov predviedli (okrem Lady Gaga) výlučne čierne modelky ako napr. Jourdon Dunne či Alek Wek.
 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy