Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Kristen Stewart nosí na červenom koberci tenisky
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Kristen Stewart nosí na červenom koberci tenisky

Kristen Stewart sa obúva na červený koberec do topánok bez podpätku, pretože sa v nich cíti pri rozdávaní autogramov pre fanúšikov omnoho pohodlnejšie. Zároveň v nich vydrží dlhšie stáť na jednom mieste. 
 
Pre magazín Style povedala: „Z celej duše nesúhlasím s tými, ktorí kritizujú moju voľbu obuvi na červený koberec. Niektoré herečky sa viac zaoberajú tým, aby boli krásne vo vysokých podpätkoch a potom chodia neuveriteľne pomaly. Obujte si radšej tenisky.“
 
Kristen v minulosti nejavila veľký záujem o módu, zlom u nej nastal až po spolupráci s Nicolasom Ghesquiere pre značku Balenciaga.
 
„Po fotení modelov Balenciaga som pochopila, že módne návrhy sú schopné vypovedať príbeh, sú súčasťou konceptu, že nejde len o niečo povrchné, ale sú schopné evokovať pocity.“, povedala Kirsten.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy