Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Kristen Stewart mala autonehodu
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Kristen Stewart mala autonehodu

 

Kristen Stewart sa minulý piatok stala účastníčkou malej autonehody v Los Angeles. Ona i ďalší účastníci nehody vyviazli bez zranenia.
 
Herečka známa zo ságy Twilight vyviazla nezranená z nehody, pri ktorej sa zrazila s autom inej ženy a to na ceste za svojím priateľom do Los Angeles. Očitý svedok v rozhovore pre E! News povedal: „Kristen sa zdala byť po nehode trochu vyplašená.“ a dodal: „Našťastie pri nehode nebol nikto zranený."
 
Hviezda nového filmu Na ceste (On the Road, 2012), ktorá sa vrátila k sojmu bývalému priateľovi, hercovi Robertovi Pattinsonovi, má poškodfený ľavý zadný nárazník. Zdroj dodal, že 23ročná herečka si vymenila informácie o poistení s druhou účastníčkou nehody, ktorá mala včase nehody v aute tiež niekoľko detí. Nikto však nebol zranený. Hovorca herečky sa zatiaľ k nehode nevyjadril. Kristen bola účastníčkou nehody v roku 2011 v Hollywoode, kde sa jej sivé mini auto zrazilo s iným autom a muselo byť odtiahnuté do opravy. 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy