Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Krepovité vlasy? Nikdy viac!
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Krepovité vlasy? Nikdy viac!

Boj s krepovitými vlasmi niekedy pripomína bitku dobra a zla, ktorá nikdy nekončí. Našťastie pre nás, existujú spôsoby, ako krepovitosť udržať na uzde. 
 
NIE častému umývaniu vlasov
 
Laurylsulfát sodný je efektívnou prísadou mnohých šampónov, no pri častom používaní vlasy veľmi vysušuje. Ak si musíte vlasy umývať často, vyberte si šampón, ktorý laurysulfát sodný (skratka SLS - z angl. Sodium lauryl sulfate) neobsahuje. 
 
ÁNO kondicionéru
 
Kondicionér vlasy hydratuje a dodáva im lesk. Nezabudnite ho preto použiť pri každom umývaní vlasov. Vyberajte samozrejme podľa typu vlasov.
 
NIE nešetrnému sušeniu vlasov uterákom
 
Odolajte pokušeniu a vyhnite sa  rýchlemu a nešetrnému sušeniu vlasov uterákom. Silné trenie narúša vlasové kutikuly a spôsobuje krepovitosť. Nadbytočnú vodu z vlasov radšej jemne vytlačte mäkkou tkaninou z mikrovlákna.
 
ÁNO správnym stylingovým produktom
 
Pred fénovaním, ale aj keď vlasy nechávate vyschnúť prirodzene, nezabudnite použiť produkty určené pre váš typ vlasov. Séra proti krepovitosti vlasov sú vhodné pre rovné aj vlnité vlasy, krémové formuly sú perfektné pre kučeravé vlasy. Vyhnite sa produktom obsahujúcim alkohol, ktorý z vlasov vysáva vlhkosť.
 
ÁNO profi fénovaniu
 
1. Používajte ionický fén.
2. Fénujte na strednom teplotnom stupni - nie na najsilnejšom.
3. Používajte kvalitnú kefu na vlasy vyrobenú z nylónu alebo zo štetín z diviaka. 
4. Nádstavec fénu držte otočený smerom nadol, čím uzavriete vlasové kutikuly.
5. Na záver krátko vyfénujte studeným vzduchom.
 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (2)
aaaa
14.12.2013
clip in vlasy
dorissssssssssssssssla
5.12.2013

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy