Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Kombinovaný vrkoč a lá Diane Kruger
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Kombinovaný vrkoč a lá Diane Kruger

Diana KrugerFergie, Jessica Alba, Paris Hilton, Cheryl Cole….fanyniek vrkočov je ako maku a zdobia ženské hlavy všetkých vekových kategórií už od nepamäti. Každú sezónu nám zopár šikovných hairstylistov pripomenie nejakú jeho cool verziu, tak ako prednedávnom na šou Alexandra Wanga. Ako aj tisícky iných účesov, aj vrkoč má niekoľko variácií. Nám sa zapáčila Dianina neformálno-elegantná verzia pri filmovej premiére v Cannes, ktorá kombinuje postupne zapletaný, alebo francúzsky vrkoč, ktorý je ukončený vrkočom v takzvanom štýle „rybieho chvostu“ alias „fishtail braid“.

Tento účes naoko vyzerá ako poriadny kus práce, ale ak viete postupne zapletaný, čiže francúzsky už teraz, stačí vám náš tip, ako k nemu pripojiť vrkoč a lá rybí chvost.

Po zapletení všetkých vlasov až po zátylok hlavy sa uistite, že zvyšok nezapletených vlasov voľne držíte vo dvoch, rovnomerne rozdelených, hlavných prameňoch, ktoré ostanú rozdelené počas celej doby zapletania tohto vrkoča. Vezmite tenký, centimentrový prameň z pravého, hlavného prameňa, zospodu, alebo pre lepšie pochopenie, z vonkajšej časti prameňa a preložte ho smerom dopredu k ľavému, hlavného prameňu a spojte s týmto prameňom. Teraz opakujte proces, ale z druhej strany, čiže centimetrový pramieň vlasov oddelíte z ľavého, hlavného prameňa, z vonkajšej strany a priložíte ho smerom dopredu k pravému, hlavnému prameňu. Po čase sa vám začne formovať už spomenutý vzhľad vrkoča pripomínajúci rybí chvost.

Tip: Pred zapletaním jemne nasprejujte vlasy slanou vodou, alebo stačí aj vodou, zapletanie vám pôjde jednoduchšie, keď sú vlasy trošku vlhké. Začiatočníci, upevnite si vlasy pri zátylku najskôr gumičkou, aby vás dva hlavné pramene poslúchali na slovo.

Zvoľte verziu tohto vrkoča nabok, voľne padajúcom popri pleci dopredu, aj hairstylista Diany Kruger vie, že jej fotky od paparazzi fotografov budú všetky dokonalé a zo všetkých uhlov.

Autorka: Zuzana Ritchie, Londýn


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (8)
Nikol
13.8.2013
ano naozaj stale .
Nikol
13.8.2013
to sa tak isto pletie ako stvoriti cop. ja ho nosim stale.
daila
12.7.2012
nádherné
ludka
3.6.2012
ale ako sa to robi
Katka
15.1.2012
Je to jednoduché len treba trošku prax. Najprv to skúšajte tak, že si spravíte klasický cop stiahnutý gumičkou. Potom vlasy rozdelte na dve polovice a každú držte v jednej ruke. Z vonkajšej strany jednej polovice vyberte tenký prameň a položte ho na vnútornú stranu druhej polovice a zasa z druhej polovice vyberte z vonkajšej strany tenký prameň a položte ho na vnútornú stranu prvej polovice. Podľa hrúbky vyberaných prameňov sa bude vytvárať klas.Čim tenšie pramene tým je vzor krajší. Je to jednoduché len musíte získať zručnosť.
Ľubka
1.9.2010
Mňne to dneska spravila kamoška mám to na sebe ale už je to strapaté lebo som v tom hrala zápas a chcela som si to nechať na zajtra do školy ale ako už som spomínala je to strapaté :/ tak hľadám na to návod prosím .... neviemte nekto ?? ... pomocť ?? ..
Susanne
26.5.2010
chcela by som to vedieť zapletať....Susanne
Natalka851
22.5.2010
prvá foto je pekna, ale upliest by som ho nevedela.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy