Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Klasické drdoly trochu inak
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Klasické drdoly trochu inak

Plesová sezóna je tu a časopisy sa plnia článkami s množstvom večerných účesov. Obľúbené sú tradične vlasy vyčesané do drdolov. Dnes Vám prinášame cestu k trom inšpiratívnym účesom z odovzdávania prestížnych cien People´s Choice Awards, ktoré ukazujú klasiku v novom šate.
 
Jednoduchý drdol Naomi Watts
 
Tento účes je ideálny pre rovné vlasy strednej dĺžky bez ofiny. Stačí len vytvoriť voľnú vlnu pomocou vlasovej žehličky alebo kulmy. Táto vlna by mala rámovať vašu tvár z jednej strany a zvyšok vlasov by mal zostať stiahnutý vzadu v drdole. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Voľný drdol podľa Jennifer Lawrence
 
Tento účes je vhodný najmä vtedy, ak máte ofinu. Vysušte si vlasy a vyčešte ofinu na stranu - na tú istú ako drdol. Namiesto snahy o uhladený konzervatívny účes, narušte jeho dokonalosť uvoľnením niekoľkých prameňov. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Uvoľnený drdol podľa Shay Mitchell
 
Pre tie z vás, ktoré majú dlhú ofinu je ideálnym účesom voľný drdol Shay Mitchell. Použite silné tužidlo a vlasy vysušte s pomocou veľkej kefy. Tým získajú vaše vlasy objem. Vlasy zhora natupírujte a zadné vlasy učešte do drdolu. Niekoľko prameňov predných vlasov potom učešte rovnomerne po oboch stranách tváre.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy