Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Kim Kardashian je ešte stále „pripútaná“ ku Krisovi
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Kim Kardashian je ešte stále „pripútaná“ ku Krisovi

Hviezda reality šou Kim Kardashian chce zúfalo ukončiť manželstvo s basketbalovou hviezdou Krisom Humphries.

Kim a Kris sa zobrali v roku 2011, no už o 72 dní Kim požiadala o rozvod. Kris však žiada namiesto rozvodu vyhlásenie manželstva za neplatné, keďže ako tvrdí došlo k defraudácii. Obe strany nie sú schopné žiadnej dohody.

Právnik zastupujúci Kim sudcovi povedal: Slečna Kardashian je teraz pripútaná ku pánovi Humphries.

Právny zástupca Krisa však pre E! News vyhlásil, že ak chce Kim ukončiť tento manželský zväzok stačí, ak uzná, že manželstvo je neplatné.

Kim už momentálne nosí prsteň "sľubu" od svojho priateľa, rappera Kanye Westa a plánuje sa za neho vydať hneď, ako sa jej podarí rozviesť s terajším manželom.

Nemenovaný zdroj povedal: „Kim dúfa, že sa hneď po rozvode zasnúbia a budú sa snažiť o dieťa.“:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy