Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Ke$ha vytvorila kolekciu z umelej kožušiny
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Ke$ha vytvorila kolekciu z umelej kožušiny

Americká pop hviezda, Ke$ha, je zástankyňou ochrany zvierat a svoju podporu vyjadrila vytvorením vlastnej kolekcie z umelej kožušiny.
 
Ke$ha sa nechala počuť, že síce neodsudzuje celebrity ako Lady Gaga, či Jennifer Lopez, že nosia veci z pravej kožušiny, ale sama by si takú vec neobliekla.
 
„Neodsudzujem ostatné celebrity za nosenie vecí z pravej kožušiny, ale ja osobne uprednostňujem umelú. Výber umelých kožušín je obrovský a od pravej kožušiny sú na nerozoznanie, ale pre ich výrobu žiadne zviera netrpelo, takže tu z mojej strany niet o čom uvažovať.“
 
Ke$ha sa pri každom turné lúči so svojou mačkou Mr Peep$ so slzami v očiach. Veľmi vážne berie i svoju rolu svetovej ambasádorka pre Medzinárodnú humanitnú spoločnosť (Humane Society International). „Táto úloha znamená pre mňa nesmierne veľa, milujem zvieratá, vždy sa roztápam, keď som v ich prítomnosti.“, dodala Ke$ha.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy