Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Kesha a jej vlasy plné dúhy
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Kesha a jej vlasy plné dúhy

Ke$hine rozprávkovo farebné vlasy zatienili tento týždeň všetky ostatné. S naším manuálom jej štýl ľahko skopírujete. 
 
Zosvetľovať či nezosvetľovať? 
 
Túto otázku si pokladajú samozrejme len tmavovlásky. Ak vlasy zosvetľovať nechcete, kúpte si blond clip-in vlasy a vytvorte ombré na nich s pomocou alobalu a štetca. Ak sa zosvetlenia vlasov nebojíte, majte na pamäti, že na získanie želaného odtieňa budete potrebovať minimálne dve posedenia u kaderníka. Medzi jednotlivými zosvetleniami nezabudnite dodržať minimálne dvojmesačný odstup, aby ste vlasy nezničili.  
 
Ako vytvoriť pastelové tóny? 
 
Zmiešajte malé množstvo výraznej farby s veľkým množstvom kondicionéra na vlasy v plastovej fľaške a naneste na vlasy. Tak získate želaný pastelový efekt.
 
Ako vytvoriť dokonalé ombré?
 
Aby prechody medzi farbami vyzerali prirodzene, vyskúšajte si pred zafarbením jednotlivé pramene vlasov natupírovať.  Potom naneste farbu štetcom alebo prstami. Keď pramene prečešete, budú sa farby krásne prelínať.
 
Ktoré farby vybrať?
 
Ke$ha predviedla, že pastelové farby vyzerajú omnoho zaujímavejšie, než klasické sýte. Zmiešala svetlozelenú, tmavozelenú, ružovú, oranžovú, svetlomodrú a tmavomodrú a kombinácia sa podarila. Majte na pamäti, že odtiene červenej sa vo všeobecnosti rýchlejšie vymývajú, modrá a zelená spolu s fialovou vám vydržia dlhšie.
 
Ako nové ombré vlasy chrániť?
 
Vymenujte masku a olej na vlasy za svojich nových najlepších kamarátov. Vlasy ošetrujte pomocou masky dvakrát do týždňa a pri fénovaní nezabúdajte na prípravky na ochranu vlasov pred teplom. Fén nastavte na nižšiu teplotu a suché vyfénujte aj s pomocou studeného režimu. 
 
Top Tip: Ak si vlasy farbíte výraznými farbami, vyhnite sa lakom na vlasy. Silnejšie laky sa na farbu vlasov prilepia a tá sa potom vymyje omnoho rýchlejšie.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy