Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Keith Urban nechce dovoliť Nicole kúpiť si dom vo Francúzsku
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Keith Urban nechce dovoliť Nicole kúpiť si dom vo Francúzsku

Nicole Kidman si chce kúpiť dom vo Francúzsku, ale jej manžel Keith Urban s tým nesúhlasí.
 
Austrálsky pár žije v súčasnosti v Nashville so svojimi dvoma dcérami, štvorročnou Sunday Rose, a dvojročnou Faith Margaret, a zatiaľčo by Nicole rada vlastnila nehnuteľnosť v európskej zemi, Keith o tom nechce ani počuť.
 
Nicole povedala: „Prvýkrát som tam bola ako sedemnásťročná. Bola som tam s priateľom, bývali sme v malej podkrovnej izbe a objavila som tam červené víno, bagety a syr. Od tej doby to miesto milujem. Rada by som si tam kúpila dom, ale môj manžel je rozhodne proti. "
 
45-ročná Nicole nakrúca vo Francúzsku nový film Grace of Monaco a vzala sem i svoju rodinu, aby mohli zažiť francúzsky spôsob života. 
Časopisu HELLO! povedala: „Baví ma pracovať tu. Keďže moje dievčatá zatiaľ nechodia do školy, môžu byť so mnou a môžem dať dokonca na chvíľu Sunday do malej francúzskej školy, kde je veľká zábava. Na scéne mám pre ne len malý priestor s pohovkou, kde si môžu zdriemnuť a hrať sa. A pravdepodobne v ich veku sú ešte nadšené, že môžu prichádzať na scénu s mamou. Za desať rokov asi budem počuť: „Ani náhodou!“. “
 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy