Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Keira Knightley po prvom stretnutí s paparazzmi plakala
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Keira Knightley po prvom stretnutí s paparazzmi plakala

 

Keira Knightley plakala, keď ju prvýkrát prenasledovali paparazzi. Uvedomila si, že to znamená koniec tajomstva jej súkromného života.
 
28ročná herečka sa ešte stále pamäta na svoje prvé stretnutie s paparazzmi po jej úlohe vo filme Kráľ Artuš (King Arthur, 2004). Uvedomila si, že vo filmovom priemysle musí obetovať tajomstvá súkromného života. „Prvýkrát som plakala. Začalo to po premiére Kráľa Artuša – 10 ľudí stálo pred mojím domom,“ povedala. „Mechanizmus, ktorý vám umožňuje nakrúcať filmy a predávať ich, potrebuje predať i vás. Musíte sa stať verejnou osobou. Nemôže predávať tajomstvo. Môj problém je, že som tak trochu tajomná,“ dodala.
 
Momentálne si herečka užíva slávu, ale napriek tomu si uvedomuje, aká krehká je herecká kariéra a preto si užíva život zo všetkých strán. V rozhovore pre časopis Marie Claire herečka, zasnúbená s hudobníkom Jamesom Rightonom (29), povedala: „Je to veľmi neistá profesia. Keď som začala pracovať, bolo to ako otvorená medzierka a ja som do nej musela skočiť. Všetko môže zajtra skončiť. Nie som si istá, či je možné definovať úspech. Myslím, že pokiaľ dokážem zraniť čo najmenej ľudí, uistiť sa, že ľudia, ktorí pre mňa najviac znamenajú, budú vedieť, že ich milujem, budem šťastná. Úspechy v práci, bez ohľadu na profesiu, budú prichádzať a odchádzať.“


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy