Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Keira Knightley nechce veľkú svadbu
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Keira Knightley nechce veľkú svadbu

Keira Knightley sa priznala, že nebude mať drahú svadbu, pretože ona ani jej snúbenec James Righton nemajú radi veľké ceremónie a plánujú len skromný obrad.
 
 „Mohla by som mať napríklad i šesť takých svadieb. Bože, to by bolo drahé. My však nie sme veľmi svadobné typy. Nič také mi netreba.“, povedala herečka. 
 
27-ročná kráska priznala, že sa vo svete hudby veľmi neorientuje a že s Jamesom, s ktorým má vzťah už od februára 2011, toho nemajú veľa spoločného. Avšak to je to, čo ju na vzťahu baví. James ju môže predsa o hudbe veľa naučiť. „Nie som človek, ktorý počúva veľa hudby, ale získala som skvelú perspektívu vďaka tomu, že som s niekým, kto je celkom iný ako ja a rozumie niečomu, čomu ja až tak celkom nerozumiem. Pozeráme sa na veci z odlišných uhlov.“ , povedala. 
 
Keira tiež zdôraznila, že si praje, aby niektoré časti jej života ostali súkromné a vždy je veľmi opatrná v tom, čo o sebe prezradí. V rozhovore pre nové číslo časopisu Marie Claire povedala: „Nikto ma nikdy neodfotí s padajúcimi nohavičkami na ceste domov z klubu.“


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy