Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Každý deň iná - recenzia na šošovky Eyecasions
Súbory cookie nám pomáhajú poskytova služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Každý deň iná - recenzia na šošovky Eyecasions

          
 
Po dlhšom čase som sa znovu rozhodla vyskúša farebné šošovky. 
Vybrala som si značku Eyecasions, pretože ich farba ma zaujala už na prvý pohžad. Je vežmi sýta a výrazná. Farba mojich očí je bledomodrá s nádychom sivej a preto som bola zvedavá, ako budú vyzera s tmavšími odtieňmi. 
 
                             
 
Ako prvé som odskúšala Eyecasions Two Tone Violet. 
 
          
 
Hneď na začiatok by som chcela upriami pozornos na balenie, ktoré je oproti bežným vežmi štýlové. Šošovky sú totiž uložené v malých sklenených fžaštičkách namiesto plochých plastových obalov.  
Dajte si však pozor pri ich otváraní, pretože pod bielym plastovým vrchnáčikom sa nachádza strieborný ochranných pliešok, ktorý je ostrý a dokáže spôsobi nepekné poranenie (ja som proste "šikovná" a porežem sa aj na kúsku papiera). 
 
                               
 
K týmto mesačným šošovkám zdarma prináleží aj púzdro a 60 ml roztok, takže som ním šošovky rovno zaliala a trochu ich premyla. Následne som si ich vložila do očí a zostala som prekvapená ich vežkosou. Ich priemer je 14 mm, no pôsobia oveža väčšie. 
Fialová farba síce prekryla moju dúhovku, avšak nadobudla trochu tmavší odtieň ako som očakávala. Ich farba sa začala podoba skôr čiernej a myslím si, že je za tým tenký čierny pás, ktorý lemuje šošovku. 
 
                                
 
Celkový dojem však nesklamal, pretože šošovky pôsobia na oku príjemne a oči v každom prípade zmenili. 
 
                              
 
Eyecasions Two Tone Green ma očarili trošku viac. 
Ich farba je prenikavo zelená a okamžite na seba púta pozornos okolia. Zelená farba krásne prekryla moju dúhovku a vynikla viac ako fialová. Čierny pásik okolo šošovky dominuje aj tu, nie však tak výrazne ako pri fialových. Oči skôr pôsobia väčšie. 
 
                              
                              
 
Myslím si, že všetky šošovky z radu "Eyecasions Two Tone" budú vďaka tomuto čiernemu lemu oči zväčšova, takže ten, kto má pocit, že má malé oči a túži ich ma väčšie, si určite príde na svoje. 
 
Patrícia


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaž nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. Š 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy