Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Katy Perry: „Nechce sa mi cvičiť.“
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Katy Perry: „Nechce sa mi cvičiť.“

28-ročná pop hviezda, Katy Perry, vraví, že si častooblieka pod dizajnérske šaty sťahovacie spodné prádlo Spanx, lebo sa jej nechce cvičiť.

„Skoro vždy mám na sebe Spanx. Rada by som povedala, že bežím 30 minút na jednom mieste, zatiaľ, čo pozerám CNN, ale nerobím to veľmi často. Vždy si poviem: „No, čo už, tento mesiac sa do Lanvin šiat nezmestím.“, povedala Katy pre US Weekly.

Katy nedávno potvrdila, že svoj vzťah s Johnom Mayerom myslí vážne, keď vysvitlo, že spolu hľadajú dom v Los Angeles na prenájom.

Nemenovaný zdroj prezradil: „Veľa ľudí si myslí, že im vzťah zlyhá a skončí plačom, ale tým sú ešte viac odhodlaní a chcú dokázať, že sa všetci mýlia. Každý deň trávia spolu.“:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy