Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín ·  Katie Price meškala na vlastnú svadbu dve hodiny
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

 Katie Price meškala na vlastnú svadbu dve hodiny

 

Katie Price dorazila na svoju svadbu s Kieranom Haylerom o viac než dve hodiny neskôr. Prezradila to na ňu jej priateľka. 

 

Sexy hviezda potvrdila svoj záväzok voči svojmu úž tretiemu manželovi, ktorého si vzala už v januári na Bahamách. Svojich 200 hostí však na začiatku obradu nechala čakať. 

 

Jej priateľka Danielle Lloyd, ktorá bolana svadbu pozvaná, povedala: „Bola som naozaj nadšená, že sa moja dobrá priateľka Katie Price bude vydávať, ale doprava bola tak zlá, že som dobehla o dve hodiny neskôr. Katie prišla ešte neskôr. Ale na tom nezáležalo, každý si dal pár drinkov. Okrem mňa samozrejme.“  Tehotná Danielle, ktorá čaká svoje už tretie dieťa s manželom fotbalistom Jamie O'Harom, tiež odhalila, že sa svadba niesla v štýle Willyho Wonka a bola veľmi odlišná od tradičného svadobného obradu. „Bol to veľký deň, témou bol Willy Wonka, ktorý bol sám o sebe dosť odlišný. Ale nie je to jej prvá svadba, nechcela veľkú svadbu v bielom – chcela mať len pohromade svoju rodinu a priateľov, aby sa mohla vydať“ dodala.

 

Tehotná Katie bola vydaná už dvakrát: prvýkrát s Peterom Andrem - s ktorým má dve deti, Juniora (7) a päťročnú Princess Tiaamii - a druhýkrát s bojovníkom v klietke Alexom Reidom.:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy