Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Katie Price chce ísť na svadbu na koni
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Katie Price chce ísť na svadbu na koni

 

Katie Price naznačila, že jej druhá svatba bude v jazdeckom štýle a prezradila, že na obrad, ktorý je naplánovaný na piatok (29.03.13) v prímorskom mestečku Weston-super-Mare, v juhozápadnom Anglicku, by rada prišla na koni.
 
Bývalá modelka by chcela do druhého manželstva vstúpiť s hercom Kieranom Haylerom v piatok 29.3.2013 a dodala, že jej perfektná svadba sa neobíjde bez jej verného žrebca, na ktorom chce na obrad pricválať.
 
Vo svojom prejave na zahájenie prehliadky  svojej novej kolekcie jazdeckých odevov v západnom Londýne, na ktorú prišla v kostýme ružového koňa, povedala: „Jedna vec, ktorú som si vždy vravela, bola:nebolo by úžasné ísť na vlastnú svadbu na koni? Kto vie, čo bude. Možno sa mi to splní.“ 
 
Ale Katie nestačí len jazda na koni, rada by mala svadbu v jazdeckom štýle a rada by na nej prezentovala svojho koňa a možno i niečo z vlastnej jazdeckej kolekcie.
 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy