Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Katie Holmes sa na NFW neobjaví
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Katie Holmes sa na NFW neobjaví

Katie Holmes nebude predstavovať svoju kolekciu Holmes & Yang na New York Fashion Week a kolekcia 2013/2014 bude len na objednávku. 
 
Herečka a jej stylistka Jeanne Yang spolupracujú na kolekcii Holmes & Yang a napriek tomu, že minulý rok na NFW svoju kolekciu predstavili, na tohtoročnej show se neobjavia. Hovorca značky sa vyjadril, že kolekcia jeseň, zima 2013/2014 bude len na objednávku. 
 
Čo sa štýlu týka, Katie nedávno prehlásila: „Kolekcia je veľmi jednoduchá, s klasickými líniami. Používame veľa hodvábu, kože a semišu. Tento rok sme veľmi nadšené, lebo používame množstvo nových strihov. Sú to v podstate rôzne kúsky, ktoré sa odklonili od tých pôvodných, ale nie príliš viditeľne.“ 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy