Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Katie Holmes randí s jazzovým muzikantom
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Katie Holmes randí s jazzovým muzikantom

 

Katie Holmes údajne randí s jazzovým hudebníkom Peterom Cincottim a už ho vraj schválili i jej priatelia. 
 
34ročná herečka, ktorá bola po rozvode s Tomom Cruisom "single", bola na romantickej schôdzke s Peterom Cincottim (29). Na schôdzku sa dostavil každý zvlášť a každý tiež sám odchádzal, aby nevzbudili pozornosť. 
 
Zdroj povedallä: „Je to skoro, ale Katie s Peterom už boli na mnohých schôdzkach. Stretli sa pred dvoma týždňami na 25. výročnej párty New York Observer a majú mnoho spoločného.“ Pár sa pozná už niekoľko rokov, avšak len nedávno spolu začali chodiť a to až potom, ako bol spevák a pianista „schválený“ priateľmi herečky. Zdroj časopisu Grazia uviedol: „Vídajú sa len pár týždňov, ale on je neuveriteľne okúzľujúci. Kupuje jej kvetiny a zaobchádza s ňou ako s dámou. Katie sa už niekoľkokrát stretla s rôznymi mužmi, ale nikdy z toho nič nebolo. Jej priatelia sú šťastní, že ju vidia práve s Peterom. Myslia si, že by mohol byť dobrou voľbou.“
 
Katie, ktorá má šesťročnú dcéru Suri s Tomom Cruisom, túži s novým vzťahom budovať i nový domov. Zdroj povedal: „Možno je teraz ten správny čas, aby Katie zistila, čo od života vlastne chce.“ Síce to zástupci Katie popreli, spolu s Peterom chystajú hudobnú spoluprácu. Otázku týkajúcu sa ich vzťahu ani jeden z dvojice nekomentoval.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy