Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Katie Holmes ohuruje svojou silou
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Katie Holmes ohuruje svojou silou

Herečka Judy Greer, ktorá hrá po boku Katie Holmes na Broadway v divadelnej hre „Dead Accounts“, poznamenala, že Katie, ktorá sa rozviedla s Tomom Cruisom a vychováva dcéru Suri sama, je jednou z najpracovitejších ľudí, akých kedy stretla.
 
„Katie je jednou z najpracovitejších herečiek, aké som kedy stretla. Je starostlivá, tvrdo pracuje, príde prvá na skúšku a posledná odchádza. Je rozvedená matka, no vždy povie niečo ako: „Ráno som bola v Surinej triede a čítala som prváčikom z knihy.“ Nechápem, ako to robí. Stará sa o dieťa, pracuje každý deň, varí dcére večeru, dokonca má čas si aj niečo extra pekné zaobstarať, ak ide na nejaké podujatie. Som ohúrená. Musím však dodať, že ju zriedkavo vidím bez veľkej šálky s kávou.“, prezradila Judy pre časopis Vanity Fair.
 
Aj ostatní herci, ktorí účinkujú v spomínanej hre, boli prekvapení, že Katie nie je žiadna primadona.
 
„Ľudia si mysleli, že budú musieť okolo nej chodiť po špičkách. Jej súkromný život je síce turbuletný, ale v divadle s tým nikoho nezaťažuje. V zákulisí je to normálna, vtipná žena, žiadna primadona.“, dodal nemenovaný zdroj.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy