Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Katie Holmes má problémy s láskou
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Katie Holmes má problémy s láskou

Katie Holmes sa bojí začať znovu randiť, pretože nechce stratiť novonadobudnutú slobodu, ktorú si vychutnáva od rozvodu s ex-manželom Tomom Cruisom.
 
Bývalá hviezda seriálu Dawsonov svet (Dawson's Creek, 1998 – 2003) je od minuloročného rozvodu sama a zatiaľ žiadnu zmenu nechystá. Momentálne len chce poznávať nových ľudí.
 
Ako sa vyjadril nemenovaný zdroj: „Katie rieši dilemu. Chcela by niekoho stretnúť, no zároveň nechce stratiť slobodu. Robí si starosti, že pokiaľ by vošla do vzťahu s ďalším mužom, musela by sa vzdať slobody, ktorú si teraz veľmi užíva. Je konečne voľná. Nikto jej nehovorí, čo má robiť, na koho sa pozerať. Nikto ju neriadi. A to Katie miluje! Avšak zároveň jej chýba niekto, s kým by mohla zdieľať skúsenosti a tiež nechce ostať sama po zvyšok svojho života.“
 
Katie v súčasnej dobe trávi väčšinu času so svojou šesťročnou dcérou Suri a i keď  miluje chvíle s ňou strávené, vie, že je pre ňu veľmi dôležité, aby vo svojom živote mala i ďalších ľudí. 
 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy