Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Kate Upton sa páči byť vzorom pre modelky
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Kate Upton sa páči byť vzorom pre modelky

Modelka Kate Upton verí, že môže pomôcť všetkým dievčatám, ktoré bojujú s váhou či riešia iné problémy so svojou postavou.
 
20-ročná kráska sa teší z toho, že môže byť inšpiráciou pre dievčatá s plnšími krivkami a chce, aby boli sebavedomejšie.
 
„Nikdy som si nemyslela, že raz budem pre niekoho vzorom. Vždy som sa len snažila zdravo sa stravovať a som nadšená, že môj prístup je príkladom pre ostatné. Ak to pomôže dievčatám v pozitívnom smere, tak je to fantastické.“, vraví Kate Upton.
 
„Samozrejme, každý módny návrhár má predstavu o osobe, ktorej pristanú jeho veci najlepšie, avšak takáto osoba neexistuje, jedine nejaká 15-ročná modelka.“, dodáva Kate Upton.
 
Blondínka Kate tiež tvrdí, že módny biznis by mal zmeniť svoje reklamné kampane, pretože tie obyčajné dievčatá od nákupov v značkových obchodoch skôr odstrašia.
 
Pre magazín Vogue povedala: „Osobne neviem, či by mali zmeniť veľkosť modelov alebo nie, ale je to podľa mňa téma, o ktorej treba diskutovať, pretože veľa žien si také veci nekúpi, nie sú to reálne veľkosti.“


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy