Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Kate Moss si rada skracuje oblečenie
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Kate Moss si rada skracuje oblečenie

Štýlová modelka Kate Moss si často upravuje svoje veci pomocou nožníc, ale dodáva, že jej 10-ročná Lila Grace nie je z toho až taká nadšená.
 
„Strihám skoro všetko, chcem všetko kratšie a kratšie, ale keď som si minule zase chcela skrátiť šaty, Lila ma už zastavila. Povedala: „Mami, nestrihaj ich, sú naozaj pekné.“ Raz som dokonca poprosila moju asistentku Fifi, aby mi pristrihla kabát za 40 000 libier, pretože siahal do polovice lýtok, ale ja jednoducho viem, že moje nohy nevyzerajú dobre vo veciach, ktoré siahajú až do polovice lýtok.“, hovorí Kate.
 
Kate nedávno prezradila, že pri fotení vždy improvizuje. „Ide hlavne o inštinkt. Samozrejme mám už za sebou more skúseností, ale nikdy presne neviem, čo robiť. Nikto vám nič nepovie. A tak musím bez akýchkoľvek slov vycítiť, čo odo mňa chcú, kde je svetlo, ako vyzerá make-up a ako k tomu všetkému pristúpim. Od začiatku do konca je fotenie veľkou hádankou. A to je na tom vlastne to vzrušujúce.“


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy