Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Kate Hudson je pripravená na vydaj
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Kate Hudson je pripravená na vydaj

 

Kate Hudson sa teší na svoju svadbu, i keď zatiaľ so svojím snúbencom, Mattom Bellamym, presný dátum nestanovili.
 
Herečka, ktorej posledným filmom je The Reluctant Fundamentalist (2012), bola v rokoch 2000 až 2007 vydaná za Chrisa Robinsona a momentálne je už takmer dva roky zasnúbená s frontmanom skupiny Muse, Mattom Bellamym a i keď ešte nestanovili presný dátum svadby, trvajú na tom, že svadba bude hneď, akonáhle im to ich rušné kariéry dovolia.
 
V rozhovore pre Extra povedala: „Teším sa na to. Teraz sme obaja veľmi zaneprázdnení, ale určite sa čoskoro dočkáme.“ Kate má dvoch synov, Rydera (9) s bývalým manželom Chrisom a 21mesačného Binghama so snúbencom Mattom a je veľmi šťastná, keď vidí ako jej mladší syn rastie. „Je to poklad,“ povedala. „Keď rozpráva, nedá sa zastaviť."
 
34ročná herečka nedávno prezradila, že Bingham zrejme pôjde v šľpajách svojho otca. Už teraz je posadnutý bubnovaním. „Bing je totálne posadnutý bubnovaním. Určite z neho bude bubeník.“, povedala. „Je zvláštne ho sledovať. Je to jediné, čo chce naozaj robiť.“


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy