Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Jesenné ombré
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Jesenné ombré

 
Ombré vlasy sú obľúbené už niekoľko sezón a štýlovo kráčajú i do tej najnovšej. Bez malej obmeny to však nejde. Podľa svetových kaderníkov je najhorúcejším vlasovým trendom sofistikovane zafarbené ombré, ktorého farby plynule prechádzajú jedna do druhej. Nové ombré teda už nie je o výraznom prechode farieb. 
 
                                 
 
O farbách opadaného lístia sme písali už naposledy a budeme sa opakovať. Ak sa vlasoví mágovia celebrít v predikcii vlasových trendov nemýlia, uvidíme v najbližších mesiacoch množstvo ombré v hnedých a medených odtieňoch. 
 
                                  
 
Základ by mal byť prirodzený a tmavší (vyskúšajte hnedú či tmavočervenú) a konce vlasov jasné. V tomto bode však prichádza zmena. Jasnejšia farba by mala byť len o dva maximálne tri odtiene bledšia ako tmavá a rozhodne by nemala byť plavá. Červenej sa neobávajte, správny odtieň sa dá "ušiť na mieru" akémukoľvek typu pleti, váš kaderník vám s tým iste rád pomôže. A ak si na trvalú zmenu netrúfnete, siahnite po tej instantnej v podobe ombré príčeskov
 
 
                                 

 :) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy