Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Jerry Hall je pre svoju dcéru vzorom
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Jerry Hall je pre svoju dcéru vzorom

Vďaka dekádam plným modelingových skúseností, odovzdáva Jerry Hall svoje najlepšie tipy svojej dcére a začínajúcej modelke, Georgii May Jagger. 
 
Jerry Hall odporučila svojej dcére napríklad to, aby bola na každom fotení vždy presná a priateľská. 
 
Ex-modelka nedávno spolu so svojou dcérou pracovala na kampani pre Deň matiek spoločnosti Sunglass Hut a i keď začínajúca modelka nedávno odštartovala úspešnú kariéru ako tvár Hudson Jeans a Madonninej kolekcie Material Girl, mama si neodpustila pár hodnotných rád, ktoré by jej pri začínajúcej kariére mohli pomôcť. 
 
Jerry, ktorá minulý rok s dcérou spolupracovala na reklame pre H&M, o Georgii povedala: „Už teraz je veľmi dobrá. Najlepšia rada ohľadom modelingu, ktorú som jej mohla dať, je tá, aby bola všade načas a aby bola ku každému vždy milá a priateľská. Svojim deťom som vždy púšťala mnoho starých filmov, aby spoznali eleganciu Holywoodu.“ 
 
Smejúce a objímajúce sa duo matky a dcéry čoskoro uvidíme v kampani značiek Luxottica: Vogue Eyewear a Tiffany & Co.  Témou bude „energia a emócia“ a do čierneho odeté modelky sa budú vynímať na žltom pozadí. 
 
Marketingový riaditeľ značky Luxoticca, Fabio D'Angelantonio, vysvetlil: „ Radi by sme na Deň matiek oslávili lásku a rešpekt k matkám a tiež uvedomenie si, že i ony sú ženami plnými vášne k móde.“ 
 
„Jerry a Georgia majú nádherný vzťah a ten sme chceli ukázať v reklame. Môžete tu vidieť, ako je Georgiin štýl silno ovplyvnený matkou.“, dodal. 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy