Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Jennifer Lawrence je najžiadúcejšou ženou
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Jennifer Lawrence je najžiadúcejšou ženou

Americká herečka Jennifer Lawrence bola v medzinárodnom hlasovaní, publikovanom v mužskom magazíne AskMen.com, za najžiadúcejšiu ženu sveta.
 
Jennifer sa podarilo „predbehnúť“ silnú konkurenciu ako napr. herečky Milu Kunis a Emmu Stone, modelku Kate Upton či speváčku Rihannu.
 
Šéfredaktorka James Bassil výsledok okomentovala nasledovne: „Ide o to, že Jennifer pôsobí prirodzenejšie ako väčšina herečiek. A navyše je osviežením vidieť novú tvár, ktorá nezaplavuje všetky stránky bulvárnych časopisov.“
 
Minuloročná výherkyňa tohto ocenenia, Sofia Vergara, skĺzla tento rok na 12. miesto. Do konečného zoznamu najžiadanejších žien sa suverénne dostali aj príťažlivé 40-ničky ako napr. herečka Rachel Weisz, americká komička Sarah Silverman či prvá dáma, žena amerického prezidenta Baraka Obamu, Michelle.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy