Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Jennifer Aniston si svadobné šaty ešte nevybrala
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Jennifer Aniston si svadobné šaty ešte nevybrala

 

Jennifer Aniston priznala, že si ešte nestihla vybrať svadobné šaty, pretože je momentálne veľmi  zaneprázdnená prácou.
 
44ročná herečka je maximálne vyťažená prácou na novom filme Call Me Crazy: A Five Film a celé plánovanie svadby so snúbencom Justinem Therouxem sa ocitlo na vedľajšej koľaji. Hviezda seriálu Priatelia priznáva, že plánovanie jej veľkého dňa, ktorý má prebehnúť už v máji, je na zbláznenie, pretože má toľko práce, že na nič iné jej neostáva čas. Na otázku pri premiére filmu Call Me Crazy, či už má vybrané svadobné šaty, odpovedala: „Nie, nie, nie.“
 
Vzhľadom k svojmu nabitému programu nechala Jennifer výber domu výhradne na snúbencovi. Dvojica údajne buduje hniezdočko lásky v New York City.  
 
I keď má Jennifer momentálne minimum voľného času, je hrdá, že pracovala na Call Me crazy - kompilácii piatich krátkych filmov so zameraním na duševné choroby. „Tématiku duševných chorôb považuje mnoho z nás za dôležitú. Je spojená s mnohými našimi životmi, životmi našich blízkych,  stigmami a hanbou.", povedala.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy