Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Jennifer Aniston radí: Poriadne si pospite!
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Jennifer Aniston radí: Poriadne si pospite!

Jennifer Aniston prezradila tajomstvo svojej krásy. Je ním výdatný spánok a dobrý pitný režim. 
 
43-ročná herečka, známa svojím mladistvým vzhľadom, tvrdí, že zaň vďačí dostatočnému spánku a pitiu obrovského množstva vody.  „Mojím najlepším tipom je spánok. Naozaj. Hydratujte – pite veľa vody a doprajte si spánok.“, prezradila Jennifer.
 
Jennifer je známa i neustále dokonalou starostlivosťou o svoj vzhľad. Pred nedávnom sa stala tvárou a spolumajiteľkou vlasových produktov Living Proof a podľa jej slov ide o veľmi príjemnú spoločnosť.  
 
Pre časopis People zdôraznila: „Musí to znieť pravdivo mne, až potom sa cítim dobre. To je to, čo ma na spolupráci baví – môcť zúčastniť sa kreatívneho procesu a spoznať produkt, získať o ňom pravdivé informácie a nielen informácie slúžiace k predaju.“
 
Spomínané vlasové produkty sú zrejme naozaj dobré, keďže, ako herečka sama priznala, ich používa aj jej snúbenecJustin Theroux.  
 
„Vlastne nemá veľmi na výber. Sú to jediné produkty, ktoré teraz máme v sprche. Viete, je to muž, takže berie, čo mu prvé príde pod ruku. Ale áno, používa ich.“, zavtipkovala Jennifer.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy